Ancelotti publikon listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Interit

Real Madridi udhëton drejt Italisë, në stadiumin “Giuseppe Meazza” për ndeshjen hapëse të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve që zhvillohet të mërkurën me fillim nga ora 21:00.

Carlo Ancelotti ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për këtë sfidë.

Portierët: Courtois, Lunin dhe Toni Fuidias.

Mbrojtësit: Carvajal, E. Militão, Alaba, Vallejo, Nacho, Miguel.

Mesfushorët: Modrić, Casemiro, Valverde, Lucas V., Isco, Camavinga, Blanco.

Sulmues: Hazard, Benzema, Asensio, Jović, Vini Jr., Rodrygo, Mariano.

Published
Categorized as Ballina

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *