Berisha e Vojvoda përcjellin nga stoli fitoren e parë të Torinos

Portieri Etrit Berisha dhe mbrojtësi Mërgim Vojvoda kanë qenë në stol te Torino në ndeshjen që u zhvillua këtë të dielë ndaj Salernitanas.

Torino fitoi me një rezultat të  thellë 4:0 në ndeshjen që i takoi xhiros së tretë të Serie A italiane.

Kjo ishte edhe fitorja e parë e Torinos këtë edicion në elitën e futbollit Italian si dhe kanë vetëm 3 pikë të arkëtuara.

Në xhiron e katërt Torino do jetë mysafirë i Sassuolos dhe do presim nëse do kemi debotimin e shqiptarëve në atë takim.

Published
Categorized as Ballina

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *