Milan-Lazio, këto janë formacionet zyrtare

Ndeshja tjetër e rëndësishme e kësaj jave në kampionatin italian Serie-A është ajo ndërmjet Milanit dhe Lazios.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin “San Siro” dhe këto janë formacionet zyrtare:

MILAN (4-2-3-1): Maignan; Calabria, Tomori, Romagnoli, Hernandez; Kessié, Tonali; Florenzi, Diaz, Leao; Rebic.

LAZIO (4-3-3): Reina; Marusic, Luiz Felipe, Acerbi Hysaj; Milinkovic-Savic, Leiva, Luis Alberto; Pedro, Immobile, Felipe Anderson

Published
Categorized as Ballina

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *