Sot luhen tri ndeshje në Superligën e Kosovës, vëmendja te Drita-Ballkani

Sot do të zhvillohen tri takime në kuadër të javës së katërt në Superligën e Kosovës.

Ndeshja kryesore e kësaj xhiro pritet të jetë ajo në mes Dritës dhe Ballkanit.

Takimi tjetër interesant pritet të jetë edhe në mes Feronikelit dhe Dukagjinit, që zhvillohet në stadiumin “Bajram Rexhepi”.

Berisha suksesin e madh e ka arritur në Australi, ku ka fituar disa tituj dhe është golashënuesi më i mirë në histori të Superligës së këtij vendi me 136 gola.

Ndërsa në ndeshjen tjetër Llapi përballet me Malishevën.

Të gjitha takimet fillojnë nga ora 16:00.

Published
Categorized as Ballina

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *